Vi använder kakor (cookies) för att samla besöksstatistik och förbättra användarvänligheten. Du accepterar användningen av kakor genom att stänga denna ruta eller klicka vidare på webbplatsen.
×

Postadress

Malmö Folkets Park, 205 80 Malmö

Telefon

040-34 10 00

Familjearrangemang och högtider

Projektledare Claes Carlsson

claes.carlsson@malmo.se

Året runt-verksamheter

Projektledare Finn Hallgren

finn.hallgren@malmo.se

Kulturarrangemang

Projektledare Emelie Niskanen

emelie.niskanen@malmo.se

Musikarrangemang

Projektledare Nicklas Johansson

nicklas.johansson@malmo.se

Daglig skötsel och administration

Produktionsassistent Maja Goffe

maja.goffe@malmo.se

Kommunikation och press

Kommunikatör Stephanie Karlsson

stephanie.karlsson@malmo.se

Trygghet & säkerhet

Rebecca Jacobsson

rebecca.jakobsson@malmo.se

Verksamhetsledare

Felicia Fredriksson

felicia.fredriksson@malmo.se

Verksamheter

Boka bord, hyra lokal eller kolla biljettpriser?

Hör av dig till respektive verksamhet

Den här sidan använder cookies för ge dig en bättre användarupplevelse. Genom att använda sidan godkänner du detta.

Plaskdammen är öppen 🏖️
För öppettider, menyer och program: se respektive verksamhet.
Ta hand om varandra! Håll avstånd, stanna hemma om du är sjuk!