Skridskobanorna öppnar 27/11 kl. 16.00 ⛸❄
Ikon markör hem

Postadress

Malmö Folkets Park, 205 80 Malmö

Ikon markör hem

Telefon

040-34 10 00

Familjearrangemang och högtider

Projektledare: Claes Carlsson

claes.carlsson@malmo.se

Scen och teknik

Projektledare teknisk produktion: Cristian Brieba

cristian.brieba@malmo.se

Sektionschef

Felicia Fredriksson

felicia.fredriksson@malmo.se

Året runt-verksamheter

Projektledare: Finn Hallgren

finn.hallgren@malmo.se

Kulturarrangemang

Projektledare: Kim Nelinder

kim.nelinder@malmo.se

Produktionsassistent

Malin Busck

malin.busck@malmo.se

Kommunikation och press

Kommunikatör: Maja Goffe

maja.goffe@malmo.se

Musikarrangemang

Projektledare: Nicklas Johansson

nicklas.johansson@malmo.se

Trygghet & säkerhet

Rebecca Jakobsson

rebecca.jakobsson@malmo.se

Verksamheter

Boka bord, hyra lokal eller kolla biljettpriser?

Hör av dig till respektive verksamhet