Information om Coronaviruset: Parken och lekplatserna är öppna.
För öppettider, menyer och program: se respektive verksamhet.
Ta hand om varandra! Håll avstånd, stanna hemma om du är sjuk!
Ikon markör hem

Postadress

Malmö Folkets Park, 205 80 Malmö

Ikon markör hem

Telefon

040-34 10 00

Familjearrangemang och högtider

Projektledare: Claes Carlsson

claes.carlsson@malmo.se

Kulturarrangemang

Projektledare: Emelie Niskanen

emelie.niskanen@malmo.se

Året runt-verksamheter

Projektledare: Finn Hallgren

finn.hallgren@malmo.se

Scen och teknik

Projektledare teknisk produktion: Klas Magnusson

klas.magnusson@malmo.se

Musikarrangemang

Projektledare: Nicklas Johansson

nicklas.johansson@malmo.se

Produktionsassistent

Erik Lund

erik.lund@malmo.se

Kommunikation och press

Kommunikatör: Sara Kapusta

sara.kapusta@malmo.se

Trygghet & säkerhet

Rebecca Jakobsson

rebecca.jakobsson@malmo.se

Verksamhetsledare

Felicia Fredriksson

felicia.fredriksson@malmo.se

Verksamheter

Boka bord, hyra lokal eller kolla biljettpriser?

Hör av dig till respektive verksamhet